Hayat Sigortası

Beklenmedik durumlar karşısında yalnız değilsiniz. Olası zorluklarda sizin ve sevdiklerinizin hayat standartlarını korumayı amaçlayan hayat sigortası, güven dolu bir yaşam için her an yanınızda.

Hayat Sigortası Ürünleri

Prim İadeli Hayat Sigortası


Hem sigorta yaptırmak istiyorum hem de risk gerçekleşmezse ödediğim primler avantaja dönüşsün diyenler için Türkiye'de ilk kez Aegon'un hayata geçirdiği "Prim İadeli Ürünler" tam size göre.

Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası


Atacağınız tek bir adım ile hem finansal güvenceniz için yarınlarınızı hem de hayatın risklerine karşı sevdiklerinizin bugününü koruma altına alabilirsiniz. Tek seferde ödediğiniz primi, 10 yıl sonra size net %33 oranında ödül ekleyerek iade eden "Tek Prim Ödemeli Ödüllü Hayat Sigortası" ile geleceğe güvenle bakmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası


Hedefimiz birikim yapmak! Yaşam evresi içinde kendimiz ve sevdiklerimizin mutluluğu ve finansal güvencesi için... 5+5 Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile, hedef ve ihtiyaçlarınız için birikim yapmak ve bu birikimleri ödüllü fırsata dönüştürmek elinizde. Üstelik hayatın risklerine karşı sevdiklerinizin finansal geleceği koruma altında.

Eğitim İçin Hayat Sigortası


Bugün yapacağınız birikimler ile çocuğunuzun eğitim hayatı kesintisiz bir fırsata dönüşüyor. Eğitim ihtiyaçları, okul taksitlerinin yanı sıra onun kendi finansal ihtiyaçlarını karşılayabileceği ana varıncaya kadar Eğitim İçin Hayat Sigortası ile koruma sağlamanız mümkün.

İyi İhtimallerin Sigortası


AvivaSA İyi İhtimallerin Sigortası ile sigorta süreniz boyunca risk gerçekleşmezse, ödediğiniz primlerin tamamını geri alırsınız.

5 Yıllık Sabit Kurlu Prim İadeli Hayat Sigortası


Sadece Aegon tarafından sunulan bu hak ile primler ABD Doları cinsinden belirlenirken, ödemeler Türk Lirası enflasyon oranına göre sabitlenir. Bu sayede ödeme kolaylığı sağlanır ve yıl içindeki kur artışlarından olumsuz etkilenmeniz engellenir.