Özel Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Modüler Sağlık Sigortası ile Güvendesiniz

Geniş kapsamlı teminatları ile öne çıkan Modüler Sağlık Sigortası, bütçenize en uygun sigorta paketini seçebilmenize olanak tanır. İsteklerinize ve beklentilerinize hitap eden özel sağlık sigortasını tercih edebilir, farklı alternatifler içinden seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Neden Bireysel Sağlık Sigortası Almalıyım?

Dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel sağlık sigortasının rahatlığına, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

SGK'li bir sigortalının haklarını çoğaltır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası SGK’lı bir sigortalının Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Anlaşmalı Özel Sağlık Kuruluşlarında, hastalanmaları ve/veya bir kaza sonucu yaralanmaları halinde, poliçe süresi ve limitleri dahilinde alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini karşılayan ve aynı zamanda farklı özel teminatlara sahip bir sağlık sigortasıdır. Bu sigorta türü ile SGK sağlık hizmetlerine hakkı olan Sigortalılar için Özel sağlık sigortasından daha düşük maliyetler ile Özel Hastanelerden belirli servisleri ücretsiz almak mümkün olmaktadır.

Birçok hizmeti kapsar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası paketleri her bir sigorta şirketinin poliçesinde değişiklik göstermekte ve ayakta ve yatarak tedavi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, check-up, diş bakım paketi, kontrol mamografi, hamilelik ve doğum gibi hizmetleri karşılayabilmektedir.

Ek ücretten kurtaran sağlık sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı kurumlarda ve özel polikliniklerde hiçbir ek ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Randevu talebi gönder.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.