Seyahat Sigortaları

Seyahat sağlık sigortası yurt içine, yurt dışına veya yurt dışından ülkemize seyahat edenleri, seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri ani rahatsızlık ve hastalıklarda koruma altına alır, destek hizmetleriyle de hayatı kolaylaştırır.

COVID-19 Turist Sigortası

Tarihi, doğası ve kültürüyle turizmin merkezlerinden olan Türkiye’de daha keyifli ve güvenli bir tatil için Covid-19 teminatlı Turist Koruma Destek Sigortamızla yanınızdayız. Türkiye’nin cennet köşelerinde gönül rahatlığı ile yapacağınız tatil ile ayların yorgunluğunu ve stresini, Covid-19 endişesi olmadan atabilirsiniz.

COVID-19 Konaklama Destek Sigortası

Tatiliniz, Covid-19 tanısı almanız ve karantinada kalmanız durumunda da Türkiye Sigorta güvencesinde…Siz; tarihi, doğası ve kültürüyle turizmin merkezi Türkiye’de keyifli ve güvenli bir tatilin tadını çıkarırken, biz de olası Covid-19 riskine karşı karantinada kalma riskinizdeki konforunuzu güvence altına alalım.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası

Yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için gerekli özel sağlık sigortası, Türkiye’deki yeni yaşamınızda sağlınızı güvence altına alıyor.

Seyahat Sağlık Sigortası

Gittikçe hızlanan dünya rutininde hepimiz tatilleri iple çeker olduk ve yine çoğumuz tatile gitmeden hep yaşanabilecek güzel anları hayal eder. Tatile çıkmadan yaşanabilecek kötü sürprizleri seyahat sağlık sigortası ile güvence altına alalım, size de yaşanan güzel anıları biriktirmek kalsın. Üstelik sık seyahat ediyorsanız yurtdışı gezilerinizde seyahat poliçenizi 1 yıla varan farklı periyotlarda alabilirsiniz.

Randevu talebi gönder.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.