Konut Sigortaları

Risk denilince birçoğumuzun aklına evin dışında yaşayabileceğimiz riskler geliyor. Peki, ya evde yaşanabilecek riskler? Evimizde hırsızlıktan su basmasına, elektronik aletlerin bozulmasından yer kaymasına müdahale edemeyeceğimiz durumlar söz konusu olabilir; ama endişeye gerek yok.

Konut Ekstra Paket Sigortası

Gün geçtikçe hayat şartlarımız ağırlaşıyor. İster istemez gün boyunca bir sürü sorunla uğraşmak durumunda kalıyoruz. Gün bitip de evimize geldiğimizde ise, huzur en büyük isteğimiz oluyor. Gün sonunda yaşadığınız o huzur hiç bozulmasın diye, geniş kapsamlı Konut Yardım Hizmetlerimiz ile de sorunlarınıza kısa sürede çözüm sunuyoruz.

DASK

Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve deprem kaynaklı yangın, infilak, tsunami veya yer kayması risklerinin poliçedeki limitler dahilinde binanıza vereceği maddi kayıplar karşılanmaktadır. Üstelik binanız tamamen ya da kısmen olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.

Pratik Ev Sigortası

İnsanın en temel ihtiyaçlarından biridir barınma ihtiyacı. İster ev sahibi olun ister kiracı, emek emek kurduğunuz yuvanızı Pratik Ev Sigortası ile çok daha ekonomik bir bütçe ile koruyabilirsiniz. Hem evinizi hem eşyalarınızı oluşabilecek temel risklere karşı koruyoruz, primleri de indiriyoruz.

Site Ortak Alan Sigortası

Kendi evinin sorumluluğunu taşımak bir yana bir de yaşadığı apartmanın ya da sitenin sorumluluğunu taşıyan yöneticiler var. Evimizde karşılaşabileceğimiz risklerin çok benzerlerini ortak yaşam alanlarımızda da yaşayabiliriz. Tam da bu sebeple sizlerin sorumluğunu paylaşmak için Site Ortak Alan Sigortası ürününü oluşturarak, toplu yaşam alanınızı kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyoruz.

Randevu talebi gönder.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.